SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 1,5 izb. byt - Moldavská cesta
TOP
Novinka
1,5 izb. byt - Moldavská cesta

1,5 izb. byt - Moldavská cesta

79 990,-

1,5 izb. byt / predaj
Košice II. / Košice - Západ
ostatné podlažie
42 m2

Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite na Moldavskej ceste v Košiciach, jedná sa o byt v OV, o výmere 42m2 + lodžia 6m2, nachádzajúci sa na ideálnom 3./8.p. v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome, v ktorom prebehla aj výmena stupačiek aj rekonštrukcia lodžií (naplánovaná je aj výmena výťahu). Byt je v udržiavanom pôvodnom stave s vymenenými oknami za euro okná, preto je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, nakoľko sa jedná o pražský typ bytu (žiadna vnútorná priečka nie je nosná) je tu možnosť tento byt kompletne dispozične pozmeniť. Byt je teplý slnečný orientovaný na východ. Mesačné náklady sú cca 100,-€/mesiac + elektrina a plyn cca 20,-€/mesiac. K bytu patrí kumbál na chodbe a pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Cena je zatiaľ pevná. 

Plocha42 m2
Počet izieb1,5
Poschodie3.
Kúrenieústredné
Pivnicaáno + kumbál
Materiálpanel
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Kalapoš Marek

Marek Kalapoš

Mobil: 0911 210 579
e-mail: kalapos@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

1,5 izb. byt - Moldavská cesta1,5 izb. byt - Moldavská cesta1,5 izb. byt - Moldavská cesta1,5 izb. byt - Moldavská cesta1,5 izb. byt - Moldavská cesta

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.