SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 2 izb. byt - Bauerova ul.
Novinka
2 izb.  byt - Bauerova ul.

2 izb. byt - Bauerova ul.

86 990,-

2 izb. byt / predaj
Košice II.
ostatné podlažie
51 m2

Ponúkame na predaj priestranný 2 izb. byt , na Bauerovej ul., Košice II - sídl. KVP o výmere 51 m2 nachádzajúci sa na 6/9 poschodí. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - Jadro je vkusne prerobené ( viď fotky) , všetky okná sú vymenené plastové .Vchodové dvere sú kvalitné bezpečnostné . Lodžia je orientovaná z kuchyne smerom na východ . Menšia izba je tiež orientovaná na východ. Obývačka je orientovaná na západ.Plocha bytu je 51m2 plus pivnica. O vchod je dobre starané . Hlavná ako aj zadná brána je nová , aj okná na schodišti sú komplet vymenené nové (rok 2018). Brány sa otvárajú čipom . Byt je BEZ ťarchy. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, potraviny, lekáreň, mhd. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, ako aj poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.Openreal.sk

Plocha51 m2
Počet izieb2
Poschodie6
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Mgr. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

2 izb.  byt - Bauerova ul.2 izb.  byt - Bauerova ul.2 izb.  byt - Bauerova ul.2 izb.  byt - Bauerova ul.2 izb.  byt - Bauerova ul.2 izb.  byt - Bauerova ul.2 izb.  byt - Bauerova ul.2 izb.  byt - Bauerova ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.