SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 2 izb. byt - Idanská ul.
TOP
2 izb. byt - Idanská ul.

2 izb. byt - Idanská ul.

700,- €/mesiac

2 izb. byt / prenájom
Košice II. / Košice - Západ
ostatné podlažie
52 m2

Na dlhodobý prenájom Vám ponúkame komfortný 2 izb. byt nachádzajúci sa v modernej novostavbe vo výbornej lokalite v dostupnosti centra mesta na Idanskej ul., jedná sa o kompletne zariadený byt s výmerou 52m2 + lodžia cca  5,2m2 + pivnica, nachádzajúci sa na 7./8.p. v bytovom dome s výťahom, orientácia bytu je na J/Z. Byt je svetlý, slnečný a teplý s podlahovým kúrením a francúzskymi oknami. Prenajíma sa vrátane úplne nového nábytku a všetkých spotrebičov.  Dispozíciu bytu tvorí predsieň, spálňa, obývačka s kuchyňou a príslušenstvo, ktoré tvorí kúpeľňa, WC a lodžia. Byt je k dispozícii maximálne pre 2 ľudí, nefajčiarov, bez domácich miláčikov, s minimálnou dĺžkou nájmu 1 rok. Byt je komplet zariadený. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, všetky spoje MHD, potraviny, reštaurácie, lekárne, školy, škôlky a pešiu dostupnosť do centra mesta. Cena nájmu je 700,- €/mesiac (v prípade právnickej osoby + DPH) vrátane energií a garážového parkovacieho miesta, pri podpise zmluvy sa skladá aj depozit vo výške jednomesačného nájmu. Video je ilustračné.   

Plocha52 m2
Počet izieb2
Poschodie7.
Kúreniepodlahové
Pivnicaáno
Materiáltehla
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Kalapoš Marek

Marek Kalapoš

Mobil: 0911 210 579
e-mail: kalapos@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Videogaléria

Fotogaléria

2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.