SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 3 izb. byt - Aténska ul.
TOP
Novinka
3 izb. byt - Aténska ul.

3 izb. byt - Aténska ul.

79 990,-

3 izb. byt / predaj
Košice I. / Košice - sídlisko Ťahanovce
ostatné podlažie
84 m2

Ponúkame na predaj pekný priestranný pôvodne 4 izb. byt prerobený na 3 izb. v tichej lokalite na konci sídliska Ťahanovce na Aténskej ul., byt je v družstevnom vlastníctve s anuitou cca 2000,-€, nachádza sa na ideálnom 2./8. poschodí v udržiavanom bytovom dome s bezbariérovým vstupom a výťahom na poschodí,, v ktorom boli menené stupačky, disponuje veľkorysou výmerou 84m2 + lodžia. Byt má veľmi dobrú dispozíciu s 3 priestrannými samostatnými obytnými miestnosťami a príslušenstvom, ktoré tvorí veľká chodba, kúpeľňa, osobitné WC, kuchyňa a veľký kumbál na chodbe pred bytom. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené plastové okná, podlahy, dlažba a vchodové dvere, jadro je pôvodne murované. Obývačka a spálňa s lodžiou sú orientovaná na juh, kuchyňa a detská izba na sever. Mesačné náklady sú cca 216,- €/ na 3 osoby mesiac + elektrina a plyn. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť + pešiu dostupnosť do rekreačnej oblasti Sudky a parku Anička.

Plocha84 m2
Počet izieb3
Poschodie2.
Kúrenieústredné
Pivnicakumbál
Materiálpanel
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Kalapoš Marek

Marek Kalapoš

Mobil: 0911 210 579
e-mail: kalapos@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

3 izb. byt - Aténska ul.3 izb. byt - Aténska ul.3 izb. byt - Aténska ul.3 izb. byt - Aténska ul.3 izb. byt - Aténska ul.3 izb. byt - Aténska ul.3 izb. byt - Aténska ul.3 izb. byt - Aténska ul.3 izb. byt - Aténska ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.