SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 3 izb. byt - Považská ul.
Novinka
3 izb. byt - Považská ul.

3 izb. byt - Považská ul.

510,- €/mesiac s energiami

3 izb. byt / prenájom
Košice II. / Košice - Západ
ostatné podlažie
56 m2

Na dlhodobý prenájom Vám ponúkame menší typ 3 izb. bytu v dobrej lokalite v tesnej blízkosti FNLP na Považskej ul. v Košiciach, jedná sa o byt v OV, o výmere 57m2, bez lodžie/balkóna, nachádzajúci sa na 5./10.p. bytového domu. Byt prešiel staršou rekonštrukciou, prenajíma sa vrátane zariadenia: sedačka, konferenčný stolík, obývacia stena, jedálenský stôl so 4 stoličkami, chladnička, chladnička, vstavaná šatníková skriňa v izbe, manželská posteľ, nábytková zostava a písaci stôl v izbe, rozťahovacia posteľ, skriňa, písací stôl, kancelárska stolička, skriňová zostava v chodbe. Byt je k dispozícii pre 2 slušné a solventné osoby, bez domáceho zvieraťa. V byte nie je povolené fajčiť. Minimálna doba nájmu je 1 rok, cena nájmu 510,-€ vrátane energií a internetu. Pri podpise zmluvy sa skladá depozit vo výške 700,-€. 

Plocha56 m2
Počet izieb3
Poschodie5.
Kúrenieústredné
Materiálpanel
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Kalapoš Marek

Marek Kalapoš

Mobil: 0911 210 579
e-mail: kalapos@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

3 izb. byt - Považská ul.3 izb. byt - Považská ul.3 izb. byt - Považská ul.3 izb. byt - Považská ul.3 izb. byt - Považská ul.3 izb. byt - Považská ul.3 izb. byt - Považská ul.3 izb. byt - Považská ul.3 izb. byt - Považská ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.