SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 3 izb. byt - Raketová ul.
TOP
Novinka
3 izb. byt - Raketová ul.

3 izb. byt - Raketová ul.

89 990,-

3 izb. byt / predaj
Košice IV. / Košice IV, sídl. Nad Jazerom
ostatné podlažie
71 m2

Ponúkame na predaj 3 izb. pražský typ bytu na Raketovej ul., Košice IV - sídl. Nad Jazerom o výmere 71 m2 + 6m loggia nachádzajúci sa na 5/7 poschodí. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - kuchynská linka na mieru, sádrokartónové znižované stropy (bodové osvetlenie), múrované jadro s novou sanitou, nové elektrické rozvody, nový vodovodné a odpadové rozvody, stierky, podlahy v celom byte(plávajúce), kúpelňa - dlažba, plastové okná, vstavané skrine. Byt sa nachádza v ideálnom tichom prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou (obchody, školy, škôlka). Ku bytu prislúcha aj na poschodí kumbál a na prízemí pivnica. Byt je voľný až od Marca 2018 - odkúpenie je možné, ale vysťahovanie až v Marci 2018. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

 

Openreal.sk 

Plocha71 m2
Počet izieb3
Poschodie5
KúrenieÚstredné
PivnicaÁno
MateriálPanel
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Bc. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

3 izb. byt - Raketová ul.3 izb. byt - Raketová ul.3 izb. byt - Raketová ul.3 izb. byt - Raketová ul.3 izb. byt - Raketová ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.