SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 3 izb. byt - Wurmova ul.
TOP
Novinka
3 izb. byt - Wurmova ul.

3 izb. byt - Wurmova ul.

95 990,-

3 izb. byt / predaj
Košice II. / Košice II - Západ
ostatné podlažie
65 m2

Ponúkame na predaj priestranný 3 izb. byt s krásnym výhľadom, na Wurmovej ul., Košice II - sídl. KVP o výmere 65 m2 nachádzajúci sa na 8/12 poschodí. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii/staršej kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola robená pred 10 rokmi - menené plastové okná, bezpečnostné dvere, podlahy v celom byte, zánovná kuchynská linka na mieru, kúpeľňa s vaňou, oddelené wc. Mesačné náklady na byt sú vďaka hospodárnosti bytového domu len 180 eur vrátane energií. Bytový dom je po rekonštrukcii 2 výťahov (nákladný a osobný), je v pláne obnova fasády na SZ strane, napriek tomu sa mesačný zálohový predpis nenavýši, keďže nie je potrebný úver a financovanie pôjde z nasporených zdrojov. Byt je BEZ ťarchy. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť -  škola, škôlka, potraviny, lekáreň, mhd. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, ako aj poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.
 
 
 
Openreal.sk

Plocha65 m2
Počet izieb3
Poschodie8
KúrenieÚstredné
PivnicaÁno
MateriálPanel
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Mgr. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

3 izb. byt - Wurmova ul.3 izb. byt - Wurmova ul.3 izb. byt - Wurmova ul.3 izb. byt - Wurmova ul.3 izb. byt - Wurmova ul.3 izb. byt - Wurmova ul.3 izb. byt - Wurmova ul.3 izb. byt - Wurmova ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.