SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 4 izb. byt - Kováčska ul.
TOP
Novinka
4 izb. byt - Kováčska ul.

4 izb. byt - Kováčska ul.

 

4 izb. byt / prenájom
Košice I. / Košice I. - Staré Mesto - Centrum
prízemie
120 m2

Ponúkame na prenájom Luxusný 4 izb. byt v uzavretom súkromnom a kľudnom dvore na Kováčskej ul., Košice I - Staré mesto - Historické centrum o výmere 120 m2 + súkromná priestranná pavlač. Byt je kompletne prerobený vrátane plného vybavenia zabezpečujúceho absolútny komfort pre náročných. Čo sa dispozície bytu týka, ten pozostáva na prízemí z priestrannej vstupnej chodby s úložným priestorom, kúpelne s vaňou v ktorej sa nachádza aj práčka + sušička a obývacej izby s novou modernou kuchyňou s plným vybavením a jedálňou o výmere cca 40 m2. Na 1. poschodie sa dostaneme cez točité schody vedúce do predsieňe z ktorej je vstup do priestrannej spálne so súkromnou kúpelňou (sprchový kút a wc). Zo spálne sa je možné dostať aj na pavlač, ktorý plní funkciu klasického balkóna vďaka šírke cca 1m. Okrem spálne sa na 1. poschodí nachádza aj pracovňa (potencionálna izba na spanie) a izba s dvomi posteľami a vlastnou kúpelňou. Nadštandard bytu podčiarkuje aj možnosť využívať klimatizáciu, ktorá sa nachádza v každej miestnosti. Byt je zabezpečený bezpečnostným systémom s kamerou. Ku bytu prislúcha aj parkovacie miesto hneď pred bytom za symbolickú cenu 60 eur/mesiac.

 

Openreal.sk

Plocha120 m2
Počet izieb4
Poschodie1
KúreniePlynový kotol
PivnicaNie
MateriálTehla
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Mgr. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.4 izb. byt - Kováčska ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.