SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.
TOP
4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.

4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.

300 000,-

4 izb. byt / predaj
Košice II. / Košice - Západ
ostatné podlažie
159 m2

Ponúkame na predaj nadštandardný nedávno dokončený kompletne zariadený mezonetový byt - novostavbu na Idanskej ul. v Košiciach. Tento byt sa nachádza na 7. a 8., t.j. najvyššom poschodí bytového domu s krásnym výhľadom na panorámu Košíc. Celková úžitková plocha tohto mezonetu tvorí 159,5m2, z toho obytná plocha predstavuje 123m2 + lodžia 5,5m2 a terasa o výmere 32m2. K bytu prináleží aj podzemné parkovacie miesto, ktoré je v cene bytu a pivnica. Dispozícia: na dolnom podlaží sa nachádza hala prepojená s kuchynskou a jedálenskou zónou, jedna spálňa, obývačka a kúpeľňa s toaletou. Na lodžiu je vstup z jedálne. Na hornom podlaží sa nachádzajú dve samostatné spálne, šatník, kúpeľňa s toaletou a priestranná terasa, na ktorú je východ z každej obytnej miestnosti a kúpeľne . Orientácia bytu je na J/Z/S-V. Byt sa predáva kompletne zariadený aj vrátane elektrických spotrebičov, pričom projekt interiéru bol navrhnutý profesionálnym dizajnérskym a architektonickým štúdiom. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a blízku dostupnosť do centra mesta. Video je ilustračné. 

Plocha159 m2
Počet izieb4
Poschodie7., 8.
Kúreniepodlahové
Pivnicaábo
Materiáltehla
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Kalapoš Marek

Marek Kalapoš

Mobil: 0911 210 579
e-mail: kalapos@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Videogaléria

Fotogaléria

4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.4 izb. byt (mezonet) - Idanská ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.