SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › Chalupa - chatkárska oblasť Geča
TOP
Novinka
Chalupa - chatkárska oblasť Geča

Chalupa - chatkárska oblasť Geča

72 990,-

Chata/chalupa / predaj
Košice - okolie / Geča

50 m2

Ponúkame na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť v krásnej lokalite blízko jazera - Chatkárska oblasť Geča. Výmera 2 poschodovej chalupy je cca 50 + 20 m2 pivnica, ktorá leží na pozemku o výmere 314 m2

Chalupa je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2011: zateplenie celej chaty, nová plechová strecha (zateplená), steny chaty sú obložené drevom, kuchynská linka na mieru – chladnička, sporák, výsuvné schodisko, plávajúca podlaha v celej chate, bezpečnostné dvere, sieťky na oknách, nádherný krb s prieduchmi aj na hornom poschodí čo zabezpečí možnosť celoročného využívania, sprchový kút a WC priamo v chate.

Čo sa týka technického vybavenia, v pivnici sa nachádza: elektrický bojler na ohrev vody, vlastná studňa, domáca vodárňa, plynová bomba aj pre kuchyňu sa zapája v pivnici, napojenie na 380 W.

Ku chalupe prislúcha aj altánok (6x4m) a náraďovňa (2,5x3,5m). Altánok je spojený s chalupou a je do neho priamo prístup z kuchyne. Je v ňom umiestnený stôl, lavice, gril, reproduktory, osvetlenie a ďalšie, ktoré z neho robia okrasou okolia.

Pri chalupe bol pred cca 3 rokmi dostavaný moderný, krytý, elektrický bazén Albixon 3x4m v hodnote cca 15 000eur. V bazéne je namontovaný proti prúd, tepelné čerpadlo so samostatnou šachtou, je kompletne zastrešený. Využiteľný aj v chladnejších mesiacoch.

Veľkou prednosťou je súkromie od susedov, ktoré zabezpečuje z časti zelený plechový plot s výsuvnom bránou (možnosť pripojenie na elektrinu), z časti pletivový plot, ktorému ku zabezpečeniu súkromia pomáhajú tuje a iné. Záhrada bola upravená profesionálnym tímom záhradkárov, ktorý spravili miesto okrasou pre Vás a Vašich blízkych.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, aj poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti.

 

Openreal.sk

Plocha50 m2
Pozemok314 m2
Počet izieb2
KúrenieKrb
PivnicaÁno
MateriálTehla
ElektrinaÁno
VodaÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Mgr. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

Chalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť GečaChalupa - chatkárska oblasť Geča

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.