SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › Moderný rodinný dom - Slančík
TOP
Moderný rodinný dom - Slančík

Moderný rodinný dom - Slančík

149 990,-

Rodinný dom / predaj
Košice - okolie / Slančík

270 m2

Ponúkame exkluzívne na predaj moderný Rodinný dom v krásnej a pokojnej obci Slančík, vzdialenej len 19 km od Košíc, BEZ neprispôsobivých občanov a s nezabudnuteľným výhľadom na Slanské vrchy.

Jedná sa o 2 podlažný rodinný dom so zastavanou plochou 113 m2 postavený na pozemku o rozlohe 1189 m2, so všetkými inžinierskymi sieťami (voda s prípojkou na miestny prameň pitnej vody) okrem kanalizácie, ktorá je ale vyriešená čističkou odpadových vôd. Celková podlahová výmera domu je 225,5 m2 + terasa a 2x balkón. Vedľa domu sa nachádza aj osobitná garáž o výmere 48 m2 vrátane úložného priestoru. Dom bol dostavaný a skolaudovaný v roku 2011. Majitelia ho nestavali so záujmom predať, takže sa na materiáloch nešetrilo a dom je v perfektnom stave, murovaný - pálená tehla (Porotherm). Dom bol kompletne zateplený vrátane strechy so škridlami od firmy Bramac. Na streche je taktiež predpríprava na solárne panely (medený rozvod s kaučukovou izoláciou). V celom dome sa nachádza značková keramická dlažba, keďže vykurovanie je riešené podlahovým kúrením v celom dome (príprava teplej úžitkovej vody je riešená plynovým kondenzačným kotlom Buderus s akumulačnou nádobou na ohrev vody). Majitelia podlahové vykurovanie využívajú len v najtuhších zimách, inak je viac než dostačujúci KRB situovaný v obývačke, v strede domu s prieduchmi do každej izby. V celom dome boli taktiež znižované stropy sadrokartónom, v ktorom sa nachádza bodové osvetlenie. Pri vstupe na pozemok je elektrická brána.

Tento rodinný dom pozostáva so 6 izieb s takýmto dispozičným riešením: Na prízemí sa nachádza moderná kuchyňa (aj so špajzou) spojená s priestrannou obývačkou, z ktorej sa vychádza na zastrešenú terasu o výmere 15m2 (ktorá je aj podpivničená), kúpeľňa so sprchovým kútom, kumbál s prípojkou na práčku, 2 izby (momentálne pracovňa a posilňovňa s pôvodným zámerom spálne a detskej izby) a kotolňa. 1. poschodie je riešené jednou chodbou, z ktorej je prístup do 3 izieb (spálňa s prístupom na obidva balkóny, pracovňa so spoločným balkónom s spálňou a detská izba s balkónom s spálňou) a kúpeľne s obrovskou rohovou vaňou a wc. 

Mesačné náklady sú cca 100 eur pre 4 osoby - (62 eur elektrina, 29 eur plyn). Dom sa predáva vrátane zariadenia, ktoré môžete vidieť na fotkách. Obec ponúka občiansku vybavenosť v podobe 2 obchodov, škôlky (záleží od počtu detí), a SAD dostupnosťou do Košíc/respektíve školským autobusom do základnej školy v Slanci. 

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. 

Openreal.sk

Plocha270 m2
Pozemok1189 m2
Š írka pozemku35 m
Počet izieb6
Poschodie2
KúreniePodlahové - Plynový kotol
PivnicaÁno
MateriálTehla
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Mgr. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

Moderný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - SlančíkModerný rodinný dom - Slančík

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.