SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › Rodinný dom - Nižná Myšľa
TOP
Novinka
Rodinný dom - Nižná Myšľa

Rodinný dom - Nižná Myšľa

154 990,-

Rodinný dom / predaj
Košice - okolie / Nižná Myšľa

200 m2

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU dvoj-podlažného rodinného domu dostavanú v roku 2013 v nezáplavovej a nezosuvnej časti obce Nižná Myšľa postavenú na pozemku s výmerou 558 m2. Dom je zaizolovaný, zateplený a po kompletnej rekonštrukcii - strecha bramac, stierky, elektrické rozvody, eurookná, interiérové dvere, podlahy, dlažba, 2x kúpelňa s rohovou vaňou, plynový kotol, kuchynská linka na mieru, znížené stropy v niektorých miestnostiach. Úžitková plocha domu je cca 200m2. Dispozícia: 1. poschodie - 2 "pivničné" miestnosti, komora a garáž prepojená priamo s domov, obývačka prepojená s kuchyňou a s možnosťou priameho vstupu do prístrešku, kúpeľňa so sprchovacím kútom. 2. poschodie pozostáva z 3 izieb - veľká spálňa so šatníkom a balkónom a detská izba s balkónom+ ďalšia detská izba/posilňovňa a obrovská kúpelňa s veľkou rohovou vaňou, sprchovým kútom a wc. Výstavbu strechy zabezpečila firma Bramac. Materiál stavby - Ytong + zateplenie. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol, ohrev vody je zabezpečený plynovým bojlerom. Pozemok je takmer rovinatý s posuvnou bránou a prístreškom/altánkom ktorý prislúcha ku domu (viď. foto). Na pozemku sa nachádzajú všetky IS : voda - vlastná studňa + mestský vodovod, plyn, elektrina. Veľmi pekná lokalita s dobrými susedmi. Mesačné náklady sú cca 130 eur. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

 

Openreal.sk

Plocha200 m2
Pozemok558 m2
Šírka pozemku20 m
Počet izieb4
KúreniePlynový kotol
MateriálYtong
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Bc. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

Rodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná MyšľaRodinný dom - Nižná Myšľa

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.