SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › Rodinný dom - Remetské Hámre
TOP
Novinka
Rodinný dom - Remetské Hámre

Rodinný dom - Remetské Hámre

39 990,-

Rodinný dom / predaj
Iné / Remetské Hámre

100 m2

Ponúkame na predaj Rodinný dom v krásnej horskej oblasti obce - Remetské Hámre nachádzajúci sa na mierne svahovitom pozemku s nádherným výhľadom o rozlohe 1849 m2, šírka pozemku cca 30 m. Ide o 2 izbový (možnosť využitia ako 3 izb.) rodinný dom o výmere cca 10x10 m (obývacia izba, spálňa, veľká kuchyňa, kúpeľňa a veranda + podkrovie). Dom je z časti podpivničený - cca 20m2 - doteraz bola pivnica využívaná na uskladnenie rôzneho ovocia. Stavebný materiál z ktorého je dom postavený je nepálená tehla, dom je čiastočne zrekonštruovaný (vymená strecha) - vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dom sa nachádza v centre turistickej obce pod Vihorlatom - Remetské Hámre, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - pošta, obchod, pravidelné linky SAD. Ide o poslednú dedinu pred Morským okom v chránenej krajinnej oblasti. Ku domu je prístup z hlavnej cesty, v spodnej časti pozemku cez neho preteká potôčik, za ktorým je možnosť priameho prístupu do lesa. Na pozemku sa nachádzajú takmer všetky inžinierske siete: vodovod, elektrická prípojka 230/240/380 W, plynová prípojka. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a všetkých poplatkov spojených s predajom.

 

Openreal.sk

Plocha100 m2
Pozemok1849 m2
Š írka pozemku30 m
Počet izieb3
PivnicaÁno
MateriálTehla
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Mgr. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

Rodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské HámreRodinný dom - Remetské Hámre

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.