SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › Rodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová Ves
TOP
Novinka
Rodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová Ves

Rodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová Ves

220 000,-

Rodinný dom / predaj
Košice III. / Košice - Košická Nová Ves
ostatné podlažie
240 m2

Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom vo veľmi peknej tichej lokalite v Košickej Novej Vsi na ul. Svätého Ladislava, tento dvojpodlažný tehlový rodinný dom s betónovými základmi bol postavený v roku 1947 na pozemku s celkovou výmerou 567m2, na ktorom sú všetky IS: voda - obecná, plyn, elektrina, kanalizácia - obecná. V roku 2005 boli k domu dobudované dve veľké prístavby a celý dom bol kompletne rekonštruovaný - nové rozvody elektriny, vody, plynu a kanalizácie, nové omietky, nové drevené dýhované interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere, zdvojené plastové okná, dlažby, podlahy, kúpeľne, zateplené vonkajšie steny obložené imitáciou štiepaného kameňa, hydroizolácia prístavieb, vytvorenie terasy, nový kotol na vykurovanie a ohrev vody, nový drevený krov s novou asfaltovou strešnou krytinou. Celková obytná plocha domu je okolo 240m2. Dom sa skladá z celkovo 5 obytných miestností, 1 veľkej haly, 2 kúpeľní s WC, šatníka, kotolne a veľkej terasy. Dispozícia: dom pozostáva z dvoch častí, v prvej časti sa nachádza veľká hala, obývacia izba, chodba, kuchyňa s jedálenským stolom, komora a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Prechodom cez izbu (salónik) sa dostaneme do druhej časti, v ktorej sú situované dve spálne, jedna s vlastnou kúpeľňou s rohovou vaňou a WC, schodisko do dolnej veľkej obytnej miestnosti a východ na priestrannú terasu. Je tu možnosť dvojgeneračného bývania, nakoľko celkovo je do domu 6 samostatných vstupov. Mesačné náklady sú dokopy 330,- €, z toho plyn je 200,- € - a elektrina a voda 130,- €. Okolie ponúka nádherné prostredie a kompletnú občiansku vybavenosť do 800m. Zastávka MHD sa nachádza 80m od domu.

Plocha240 m2
Pozemok567 m2
Počet izieb6
Poschodie2
KúreniePlynový kotol
Pivnicanie
Materiáltehla
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Kalapoš Marek

Marek Kalapoš

Mobil: 0911 210 579
e-mail: kalapos@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

Rodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová VesRodinný dom - ul. Svätého Ladislava - Košická Nová Ves

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.