SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 1.5 izb. byt - Kežmarská ul.
TOP
Novinka
1.5 izb. byt - Kežmarská ul.

1.5 izb. byt - Kežmarská ul.

86 990,-

1,5 izb. byt / predaj
Košice II.
ostatné podlažie
41 m2


Ponúkame na predaj 1,5 izb. byt, na Kežmarskej ul., Košice II - sídl. Terasa o výmere 41 m2 nachádzajúci sa na 2 poschodí výťahom bez loggie. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, vrátane elektrických rozvodov. Má bezpečnostné vchodové dvere ADLO, plastové okna, , vstavaná skriňa na chodbe. Pred bytom je aj vonkajší kumbál. Bytový dom bol zateplený v roku 2018, nový výťah, nízke režijné náklady cca.120,-€/mesiac) vrátane všetkých energií na 2 osoby. Byt je BEZ ťarchy a v OV. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, potraviny, lekáreň, mhd. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie, ako aj poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.
Openreal.sk

Plocha41 m2
Počet izieb2
Poschodie2
KúrenieÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Mgr. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

1.5 izb. byt - Kežmarská ul.1.5 izb. byt - Kežmarská ul.1.5 izb. byt - Kežmarská ul.1.5 izb. byt - Kežmarská ul.1.5 izb. byt - Kežmarská ul.1.5 izb. byt - Kežmarská ul.1.5 izb. byt - Kežmarská ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.