SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › 2 izb. byt - Idanská ul.
TOP
Novinka
2 izb. byt - Idanská ul.

2 izb. byt - Idanská ul.

700,- €/mesiac vrátane energií, netu a park. miesta

2 izb. byt / prenájom
Košice II. / Košice - Západ
ostatné podlažie
58 m2

Na dlhodobý prenájom Vám ponúkame komfortný priestranný komplet zariadený 2 izb. byt nachádzajúci sa v modernej novostavbe vo výbornej lokalite v dostupnosti centra mesta na Idanskej ul., jedná sa o byt s výmerou 58m2 + lodžia, nachádzajúci sa na 4./8.p. v bytovom dome s výťahom. Byt je svetlý, slnečný a teplý s podlahovým kúrením a francúzskymi oknami. Prenajíma sa vrátane komplet nábytku a spotrebičov. Dispozíciu bytu tvorí predsieň, spálňa, obývačka s kuchyňou a príslušenstvo, ktoré tvorí kúpeľňa, WC a lodžia. Byt je k dispozícii maximálne pre 2 ľudí, nefajčiarov, bez domácich miláčikov, s minimálnou dobou nájmu 1 rok. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, všetky spoje MHD, potraviny, reštaurácie, lekárne, školy, škôlky a pešiu dostupnosť do centra mesta. Cena nájmu je 700,- €/mesiac vrátane energií, garážového parkovacieho miesta a internetu a TV. V prípade, ak by nebol záujem o parkovacie miesto v garáži je cena nájmu 650,-€/mesiac. Pri podpise zmluvy sa skladá aj depozit vo výške 1000,-€. 

Plocha58 m2
Počet izieb2
Poschodie4.
Kúreniepodlahové
Pivnicaáno
Materiáltehla
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Kalapoš Marek

Marek Kalapoš

Mobil: 0911 210 579
e-mail: kalapos@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.2 izb. byt - Idanská ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.