SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.
TOP
Novinka
REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.

REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.

80 990,-

1,5 izb. byt / predaj
Košice III. / Košice - sídlisko Dargovských hrdinov
ostatné podlažie
42 m2

Ponúkame na predaj veľmi pekný priestranný 1,5 izb. byt s pekným výhľadom približne v strede sídliska Dargovských hrdinov na Tokajíckejj ul. v Košiciach, jedná sa o byt v OV, o výmere 42m2 + veľká 6m lodžia, nachádzajúci sa na 5./8.p. Byt práve prešiel kompletnou, kvalitnou rekonštrukciou - ešte nebol obývaný, ktorá zahŕňa úplne nové plastové okná, murované jadro s novou sanitou a sprchovacím kútom, dlažba, plávajúca podlaha, nová kuchynská linka na mieru so vstavanou sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom a umývačkou riadu, nové vchodové dvere s bezpečnostným zámkom, nové omietky, vymenené elektrické rozvody až po hlavný istič pred bytom na chodbe, znížený strop v celom byte s bodovým osvetlením, nové interiérové dvere s obložkami. Príslušenstvo  bytu tvorí kumbál na chodbe pred bytom a pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu. Byt je teplý slnečný, orientovaný na J/Z. Výhodou sú nízke mesačné náklady len do cca 100,-€/mesiac aj s elektrinou (plyn v byte nie je), preto je vhodný aj ako investícia na prenajímanie. Susedia sú bezproblémoví. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. 

Plocha42 m2
Počet izieb1,5
Poschodie5.
Kúrenieústredné
Pivnicaáno
Materiálpanel
BalkónÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Kalapoš Marek

Marek Kalapoš

Mobil: 0911 210 579
e-mail: kalapos@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.REZERVOVANÝ - 1,5 izb. byt - Tokajícka ul.

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.