SpäťÚvodPonuka nehnuteľností › Rodinný dom - Haniska
TOP
Novinka
Rodinný dom - Haniska

Rodinný dom - Haniska

119 900,-

Rodinný dom / predaj
Košice - okolie

300 m2

Ponúkame na predaj priestranný, 6 izbový Rodinný dom v obci - Haniska o rozlohe cca 300 m2 nachádzajúci sa na oplotenom pozemku o výmere 1102 m2. Pozemky pod domom nie sú vysporiadané -  možnosť odkúpenia od vlastníkov. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii - zateplenie polystyrénom z roku 2016, strecha - asfaltová lepenka z roku 2012,  vykurovanie – ústredné cez plynový kotol aj krb,  plastové okná, stierky, 2x murované jadro so sprchovým kútom a vaňou, zánovná kuchynská linka na mieru + kuchynská linka v pivničných priestoroch, znižované stropy s bodovým osvetlením (nie v celom dome) . Dom je z časti podpivničený – v pivnici sa nachádza kotolňa, kuchyňa a ďalšie priestory rôzneho využitia  + pivnica nachádzajúca sa pozemku, využívaná na uskladnenie potravín. Povala domu je priechodná. Ku domu prislúcha aj garáž nachádzajúca sa vedľa domu o výmere cca 30 m2. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - pošta, obchod, pravidelné linky SAD, bezprostredná dostupnosť do mesta – cca 10 minút.


Openreal.sk

Plocha300 m2
Pozemok1102 m2
KúrenieKrb aj ústredné
PivnicaÁno
ElektrinaÁno
VodaÁno
PlynÁno
KanalizáciaÁno

Realitný maklér

Vereb Miroslav

Mgr. Miroslav Vereb

Mobil: 0911 875 196
e-mail: vereb@openreal.sk

Poslať správu maklérovi

Fotogaléria

Rodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - HaniskaRodinný dom - Haniska

Vyberte si nehnuteľnosť

Balkón    
do m2
do
Realitná únia Slovenskej republiky

Realitná únia Slovenskej republiky

Spoločnosť OPEN real, s.r.o., je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, čo zaručuje korektné a seriózne jednanie v súlade s realitným kódexom.